Tapet Boråstapeter Little Oak 7774
519 kr
509 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Little Oak 7774
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den ljusa, småmönstrade tapeten Little Oaks små eklövsruskor är en modern tolkning av ett klassiskt blocktryck. Mönstret är målat i akvarell för att sedan djuptryckas i milda toner på en botten som liknar rispapper. En tidlös tapet med ett luftigt, ombonat och lite lantligt uttryck.Här har tapeten Little Oak varmgult mönster på cremevit botten.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den ljusa, småmönstrade tapeten Little Oaks små eklövsruskor är en modern tolkning av ett klassiskt blocktryck. Mönstret är målat i akvarell för att sedan djuptryckas i milda toner på en botten som liknar rispapper. En tidlös tapet med ett luftigt, ombonat och lite lantligt uttryck.Här har tapeten Little Oak varmgult mönster på cremevit botten.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 7774 |
| Kollektion | Adorn Wallp. |
| Färg | Gul |
| Mönster | Modern, Lantlig |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 10,6 cm |
| EAN-nr | 7320094051850 |





