Tapet Boråstapeter Pangsurr 2083
749 kr
739 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Pangsurr 2083
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den blommiga tapeten Pangsurr har ett lekfullt, monokromt mönster av organiska fantasiformer. Formgivaren Hanna Werning beskriver det själv som att zooma in riktigt nära på mjuk mossa och upptäcka naturens alla små finurliga detaljer till ljudet av surrande humlor och bin. Ser du förresten panget? Som taget direkt ur seriernas värld! En lugn, behaglig tapet som finns i tre färgställningar. Här ser du mönstret i mjukt gröngrå toner med milda kontraster.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den blommiga tapeten Pangsurr har ett lekfullt, monokromt mönster av organiska fantasiformer. Formgivaren Hanna Werning beskriver det själv som att zooma in riktigt nära på mjuk mossa och upptäcka naturens alla små finurliga detaljer till ljudet av surrande humlor och bin. Ser du förresten panget? Som taget direkt ur seriernas värld! En lugn, behaglig tapet som finns i tre färgställningar. Här ser du mönstret i mjukt gröngrå toner med milda kontraster.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 2083 |
| Kollektion | Swedish Designers Wallp. |
| Färg | Grön |
| Mönster | Blommiga, Grönska/natur, Grönska/natur, Färgglada |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 49 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 49 cm |
| EAN-nr | 7320094040656 |


