Tapet Boråstapeter Shades Phonolite 6105
369 kr
359 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Shades Phonolite 6105
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den enfärgade tapeten Shades Phonolite går i en varm, ljust grön ton som känns både mild och frisk på väggen och ger rummet en naturlig känsla av lugn och harmoni. Tapeten är lätt att matcha med andra kulörer och gör sig väldigt bra tillsammans med träslag som björk och ek. Den matta, diskret mönstrade ytan ger vacker patina och bidrar till det avslappnade, ombonade uttrycket.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den enfärgade tapeten Shades Phonolite går i en varm, ljust grön ton som känns både mild och frisk på väggen och ger rummet en naturlig känsla av lugn och harmoni. Tapeten är lätt att matcha med andra kulörer och gör sig väldigt bra tillsammans med träslag som björk och ek. Den matta, diskret mönstrade ytan ger vacker patina och bidrar till det avslappnade, ombonade uttrycket.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6105 |
| Kollektion | Shades Wallp. |
| Färg | Grön |
| Mönster | Enfärgade, Yta/struktur/textil |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Random |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 0 cm |
| EAN-nr | 7320094050303 |


