Tapet Boråstapeter Solängen 5830
519 kr
509 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Solängen 5830
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Över den gröna, mönstrade tapeten Solängen sträcker sig blomsterängar, skogsdungar och böljande vetefält. Här finns soluppgången och månskäran, och också en hel del olika djur. Många vackra detaljer i en lugn, harmonisk helhet.Här går tapeten Solängen i en mjuk men frisk, varmt grön färgställning med ljust linnebeige detaljer. Design: Jenny Hahne Gadd.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Över den gröna, mönstrade tapeten Solängen sträcker sig blomsterängar, skogsdungar och böljande vetefält. Här finns soluppgången och månskäran, och också en hel del olika djur. Många vackra detaljer i en lugn, harmonisk helhet.Här går tapeten Solängen i en mjuk men frisk, varmt grön färgställning med ljust linnebeige detaljer. Design: Jenny Hahne Gadd.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 5830 |
| Kollektion | Nordic Folk Wallp. |
| Färg | Grön |
| Mönster | Djur & Fåglar, Grönska/natur |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Half drop |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094050211 |


