Tapet Boråstapeter Solängen 5831
519 kr
509 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Solängen 5831
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solängen är en mönstrad tapet full av vackra små detaljer. Designern Jenny Hahne Gadd har skapat ett magiskt landskap där harar, hästar, svalor och andra djur rör sig fritt genom skogsdungar, blomsterängar och böljande vetefält. Här ser du tapeten Solängen i en dämpad palett av mjukt grafitgrått och linnebeige.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Solängen är en mönstrad tapet full av vackra små detaljer. Designern Jenny Hahne Gadd har skapat ett magiskt landskap där harar, hästar, svalor och andra djur rör sig fritt genom skogsdungar, blomsterängar och böljande vetefält. Här ser du tapeten Solängen i en dämpad palett av mjukt grafitgrått och linnebeige.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 5831 |
| Kollektion | Nordic Folk Wallp. |
| Färg | Grå |
| Mönster | Djur & Fåglar, Grönska/natur |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Half drop |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094050228 |



