Tapet Boutique Martha Duck Egg
549 kr
439 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Martha Duck Egg
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BoutiqueBeskrivning
Tapet från Boutique som är både lätt att applicera och ta bort, utan behov av tapetbord eller ånga.
Du applicerar limmet direkt på väggen och tapeten kan enkelt sättas upp. Ingen blötläggning behövs. För bästa möjliga resultat måste ytorna som ska täckas vara torra, jämna i färg och plana. Kort sagt, välj denna vackra tapet om du letar efter ett enkelt och snabbt sätt att ge ditt rum ett nytt utseende enligt de senaste boendetrenderna.
Egenskaper
| Varumärke | Boutique |
| Art.Nr. | 116632 |
| Färg | Blå |
| Mönster | Vintage och retro |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | 64 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011583501551 |


