Tapet Decor Maison Amelie 3608
Rek. pris 499 kr
479 kr
429 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Amelie 3608
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Maison Amelie tar dig med på en vintage-resa genom klassiska blomstervyer och nyheter från det förflutna, till en lugn och jordnära plats som du verkligen kan kalla ditt hem.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
Maison Amelie tar dig med på en vintage-resa genom klassiska blomstervyer och nyheter från det förflutna, till en lugn och jordnära plats som du verkligen kan kalla ditt hem.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 3608 |
| Kollektion | Maison Amelie |
| Färg | Blå |
| Mönster | Motiv/Text |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterpassning | Rak |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| EAN-nr | 7340020806262 |
