Tapet Decor Maison Babette 3702-66
Rek. pris 499 kr
479 kr
429 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Babette 3702-66
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

I denna tidlösa kollektion Babette förenas botaniska mönster och moderna retrouttryck, som prickar och ränder samt textila klassiker.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
I denna tidlösa kollektion Babette förenas botaniska mönster och moderna retrouttryck, som prickar och ränder samt textila klassiker.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 3702-66 |
| Kollektion | Maison Babette |
| Färg | Blå/Vit |
| Mönster | Prickig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterpassning | Rak |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| EAN-nr | 7340020806538 |
