Tapet Decor Maison Eden Clambering Plants Mörkbrun
Rek. pris 411 kr
389 kr
30 dagars prisgaranti

Eden Clambering Plants Mörkbrun
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Eden från Decor Maison hämtade inspiration från naturen. Trädgårdsmotiv har gamla anor inom såväl konst som inredning. Färgskalan är sober, den går från tidig morgondagg till midnatt.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
Eden från Decor Maison hämtade inspiration från naturen. Trädgårdsmotiv har gamla anor inom såväl konst som inredning. Färgskalan är sober, den går från tidig morgondagg till midnatt.
Åtgång 4 hela våder/rulle vid normal takhöjd (2,4 m).
Recensioner
Monica C FVerifierad köpare
för 7 år sedansnygg, lätt att sätta upp.
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 3317 |
| Kollektion | Eden |
| Färg | Mörkbrun |
| Mönster | Småmönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Non Woven |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7340020804930 |


