Tapet Decor Maison Queen Cinderella Mörkbeige
Rek. pris 565 kr
539 kr
479 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Queen Cinderella Mörkbeige
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Queen från Decor Maison värdesätter traditioner samtidigt förnyelse hyllas. Nutida mönster inspirerade av drottningar från förr tryckta med traditionellt och genuint limtryck.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
Queen från Decor Maison värdesätter traditioner samtidigt förnyelse hyllas. Nutida mönster inspirerade av drottningar från förr tryckta med traditionellt och genuint limtryck.
Åtgång 3 hela våder/rulle vid normal takhöjd (2,4 m).
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 3236 |
| Kollektion | Queen |
| Färg | Mörkbeige |
| Mönster | Djur/Natur |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 53 cm, Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Non Woven |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7340020804312 |
