
Tapet Decor MaisonSilva 2975-9
377 kr 503 kr
Spara 25 %
Kampanj
tom 30/4
30 dagars prisgaranti

Silva 2975-9
377 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
En vit tapet med mönster av säckväv som ger en harmonisk och stilfull känsla i rummet. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
|---|---|
| Art.Nr. | 2975-9 |
| Kollektion | Silva |
| Färg | Vit |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 6417271297598 |
