Tapet Ferm Living Arch 176
855 kr
729 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Arch 176
729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
Varumärke
Ferm LivingBeskrivning
Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
Övrigt
Mönsterpassning: Rak
Åtgång: 1 rulle räcker till 3 våder om du har 2,40 m i takhöjd
Material: Nonwoven
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Mönsterpassning: Rak
Åtgång: 1 rulle räcker till 3 våder om du har 2,40 m i takhöjd
Material: Nonwoven
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Ferm Living |
| Art.Nr. | 176 |
| Kollektion | Ferm Living |
| Färg | Grå |
| Mönster | Geometrisk |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak mönsterpassning med en mönsterhöjd på 26,5cm |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5704723005667 |

