Tapet Fiona Nordic Compositions 590412
619 kr
549 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Nordic Compositions 590412
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Nordic Compositions är en kollektion fylld av kontraster. Här finner du alla möjliga slags tapeter - botaniska, industriella, detaljerade eller simpla tapeter.
Varumärke
FionaBeskrivning
Nordic Compositions är en kollektion fylld av kontraster. Här finner du alla möjliga slags tapeter - botaniska, industriella, detaljerade eller simpla tapeter.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Fiona |
| Art.Nr. | 590412 |
| Kollektion | Nordic Compositions |
| Färg | Beige |
| Mönster | Stormönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5701573461209 |
