Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67638
595 kr
509 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Mansion G67638
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67638 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67638 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G67638 |
| Kollektion | Mansion aug 17 |
| Färg | Beige |
| Mönster | Randig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 64 cm Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430076380 |
