Tapet GrandecoLife Malika A47606
549 kr
30 dagars prisgaranti

Malika A47606
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Enastående beigerandig tapet. Denna rena och delikata texturerade tapet är perfekt för alla som älskar tanken på en nomadisk livsstil. De fina guldlinjerna ger den en organisk och stilren look.
Varumärke
GrandecoLifeBeskrivning
Enastående beigerandig tapet. Denna rena och delikata texturerade tapet är perfekt för alla som älskar tanken på en nomadisk livsstil. De fina guldlinjerna ger den en organisk och stilren look.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | GrandecoLife |
| Art.Nr. | A47606 |
| Kollektion | Malika |
| Färg | Beige |
| Mönster | Randig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 0 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5411012464141 |
