Tapet Holden Alchemy Calacatta Marble Bead Grey 99371
1 849 kr
1 579 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Alchemy Calacatta Marble Bead Grey 99371
1 579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Calacatta är en lyxig tapet med marmormönster som glänser som glaspärlor.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 99371 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Vit |
| Mönster | Stormönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976993716 |

