Tapet Holden Alchemy Enigma Beads Dove 99361
1 849 kr
1 579 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Alchemy Enigma Beads Dove 99361
1 579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Enigma är en lyxig glass bead tapet. Ett industriellt mönster som skapar en metalliskt iögonfallande interiör.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Enigma är en lyxig glass bead tapet. Ett industriellt mönster som skapar en metalliskt iögonfallande interiör.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 99361 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Vit |
| Mönster | Småmönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976993617 |
