Tapet Holden Alchemy Lulea Dark Grey 65810
999 kr
30 dagars prisgaranti

Alchemy Lulea Dark Grey 65810
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Lulea är en texturtapet med subtila inslag av metallic som löper genom hela designen.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 65810 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Grå |
| Mönster | Småmönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976658103 |

