Tapet Holden Alchemy Nexus Grey 65791
849 kr
30 dagars prisgaranti

Alchemy Nexus Grey 65791
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
HoldenBeskrivning
Nexus är en metallictapet med övergripande upphöjd effektstruktur.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 65791 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Vit |
| Mönster | Småmönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976657915 |



