Tapet Holden Alchemy Panthera Cream 65871
999 kr
849 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Alchemy Panthera Cream 65871
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Panthera är ett lyxigt leopardmönster. Upphöjda akrylelement och metalliska fläckar ger denna design en överdådig finish.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Panthera är ett lyxigt leopardmönster. Upphöjda akrylelement och metalliska fläckar ger denna design en överdådig finish.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 65871 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Vit |
| Mönster | Småmönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976658714 |
