Tapet Holden Alchemy Stratus Beige 65863
999 kr
849 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Alchemy Stratus Beige 65863
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Stratus är en texturtapet med moln i metallic som ligger ovanpå en horisontell linje i akryl.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 65863 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Metallic |
| Mönster | Randig |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976658639 |

