Tapet Holden Alchemy Teshio Dove 65883
999 kr
849 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Alchemy Teshio Dove 65883
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Teshio har ett orientaliskt mönster. Metall- och akryldetaljerna tillför sofistikering och dimension till tapeten.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Teshio har ett orientaliskt mönster. Metall- och akryldetaljerna tillför sofistikering och dimension till tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 65883 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Vit |
| Mönster | Djur/Natur |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976658837 |
