Tapet Holden Alchemy Tipaza Grey 65832
749 kr
723 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Alchemy Tipaza Grey 65832
723 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Tipaza har glänsande upphöjda akrylpalmer som omfamnar gamla byggnader och metalliska element.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 65832 |
| Kollektion | Alchemy |
| Färg | Grå |
| Mönster | Stormönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976658325 |

