Tapet Holden Dream Catcher Animal Gymnastics Beige 13240
569 kr
489 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Dream Catcher Animal Gymnastics Beige 13240
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Animal Gymnastics är ett roligt mönster som visar ett antal olika djur som tar del av sitt mycket egna olympiska spel. Låt dem uppleva magin i Olympiska Spelen tillsammans med sina små djurvänner! Här presenteras tapeten i beige men finns även i två andra färgställningar.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Animal Gymnastics är ett roligt mönster som visar ett antal olika djur som tar del av sitt mycket egna olympiska spel. Låt dem uppleva magin i Olympiska Spelen tillsammans med sina små djurvänner! Här presenteras tapeten i beige men finns även i två andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 13240 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Flerfärgad |
| Mönster | Djur/Natur |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Papper |
| EAN-nr | 5022976132405 |
