Tapet Holden Dream Catcher Floral Fairies Teal 13210
569 kr
489 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Dream Catcher Floral Fairies Teal 13210
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Floral Fairies är ett förtjusande mönster som innehåller ömsinta feer som gömmer sig mellan blomkronorna. Perfekt för mysiga och värmande inredning i både barnrum och tonårsrum.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Floral Fairies är ett förtjusande mönster som innehåller ömsinta feer som gömmer sig mellan blomkronorna. Perfekt för mysiga och värmande inredning i både barnrum och tonårsrum.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 13210 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Blå |
| Mönster | Stormönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Papper |
| EAN-nr | 5022976132108 |
