
Tapet HoldenDream Catcher Gamer Black Neon Pink 13311
427 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Dream Catcher Gamer Black Neon Pink 13311
427 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Gamer är ett lekfullt, grafiskt mönster inspirerat av klassiska retroikoner med neon effekter. Det är ett perfekt sätt att inreda tonårsrummet och skapa en unik personlig look. Här presenteras mönstret på svart bakgrund.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
|---|---|
| Art.Nr. | 13311 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Svart |
| Mönster | Motiv/Text |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Papper |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5022976133112 |
