Tapet Holden Dream Catcher Gamer Navy Neon Yellow 13310
426 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Dream Catcher Gamer Navy Neon Yellow 13310
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gamer är ett lekfullt, grafiskt mönster inspirerat av klassiska retroikoner med neon effekter. Det är ett perfekt sätt att inreda tonårsrummet och skapa en unik personlig look. Här presenteras mönstret på mörkblå bakgrund.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Gamer är ett lekfullt, grafiskt mönster inspirerat av klassiska retroikoner med neon effekter. Det är ett perfekt sätt att inreda tonårsrummet och skapa en unik personlig look. Här presenteras mönstret på mörkblå bakgrund.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 13310 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Blå |
| Mönster | Motiv/Text |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Papper |
| EAN-nr | 5022976133105 |
