Tapet Holden Xanadu Emiliana Champagne 91472
999 kr
849 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Xanadu Emiliana Champagne 91472
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skapa en iögonfallande miljö där speglade blommor och rankor är inramade av inspirerande mönsterrik design. Emiliana-mönstret skapar liv i varje hem. Sätt upp denna tapet enkelt genom att bara applicera limmet direkt på väggen. Här presenteras Emiliana i champange toner med metallic-effect men finns även i två andra färgställningar.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Skapa en iögonfallande miljö där speglade blommor och rankor är inramade av inspirerande mönsterrik design. Emiliana-mönstret skapar liv i varje hem. Sätt upp denna tapet enkelt genom att bara applicera limmet direkt på väggen. Här presenteras Emiliana i champange toner med metallic-effect men finns även i två andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 91472 |
| Kollektion | Xanadu |
| Färg | Metallic |
| Mönster | Blommig |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976914728 |

