Tapet Holden Xanadu Marimo White 91560
749 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Xanadu Marimo White 91560
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Skapa ett inspirerande och iögonfallande hem med denna tapet från Holden Decor. Marimo är ett vågat och botaniskt spegelmönster. Tropiska fåglar omger detaljerade växter, stilfulla blommor och draperade vinrankor. Marimo finns i fyra olika färgställningar.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Skapa ett inspirerande och iögonfallande hem med denna tapet från Holden Decor. Marimo är ett vågat och botaniskt spegelmönster. Tropiska fåglar omger detaljerade växter, stilfulla blommor och draperade vinrankor. Marimo finns i fyra olika färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 91560 |
| Kollektion | Xanadu |
| Färg | Vit |
| Mönster | Blommig |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Material | Non Woven |
| EAN-nr | 5022976915602 |

