Tapet I.C.H Textures 2054-4
Rek. pris 399 kr
379 kr
30 dagars prisgaranti

Textures 2054-4
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trä, betong, tegel och ytor med fina effekter. Åtgång vid 2,4 m takhöjd: 3.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Varumärke
I.C.HBeskrivning
Trä, betong, tegel och ytor med fina effekter. Åtgång vid 2,4 m takhöjd: 3.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Recensioner
Sofia E M LVerifierad köpare
för 7 år sedanBra kvalitet till bra pris!
+ Bra kvalitet bra pris!
Egenskaper
| Varumärke | I.C.H |
| Art.Nr. | 2054-4 |
| Kollektion | Textures |
| Färg | Grå |
| Mönster | Marmorerad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 30 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 8429596205446 |
