Tapet Living Walls Best of Wood´n Stone II T3701
649 kr
30 dagars prisgaranti

Best of Wood´n Stone II T3701
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tapet från Living Walls. Tapet som föreställer vit sliten trävägg med struktur. Ytan på tapeten är i vinyl vilket gör att avtorkningsbarheten är hög.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
Tapet från Living Walls. Tapet som föreställer vit sliten trävägg med struktur. Ytan på tapeten är i vinyl vilket gör att avtorkningsbarheten är hög.
Recensioner
Arne KVerifierad köpare
för 2 år sedanEn snygg tapet och väldigt lätt att sätta. Lite svårt att veta om det var mönsterpass. Beställde efter mönsterpass men jag anser att det är fel så jag köpte för många rullar
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | T3701 |
| Kollektion | Best of Wood´n Stone II |
| Färg | Vit/Grå/Brun |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 cm |
| Åtgång | 4 |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4051315077696 |
