Tapet Lutéce Selection Feuille Tropic 51170301
Rek. pris 473 kr
439 kr
30 dagars prisgaranti

Selection Feuille Tropic 51170301
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tapet Lutéce Feuille Tropic. Kollektionen Selection från Lutéce är ett urval av härliga naturmotiv, retroinspirerade mönster och vackra ytor.
Varumärke
LutéceBeskrivning
Tapet Lutéce Feuille Tropic. Kollektionen Selection från Lutéce är ett urval av härliga naturmotiv, retroinspirerade mönster och vackra ytor.
Egenskaper
| Varumärke | Lutéce |
| Art.Nr. | 51170301 |
| Kollektion | Selection |
| Färg | Turkos |
| Mönster | Djur/Natur |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 64 cm |
| Åtgång | 3 |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 3309045118587 |

