




Tapet Superfresco EasyLauri Modern 113294 EasyUp, Mönstrad Röd
389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Lauri Modern 113294 EasyUp, Mönstrad Röd
389 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vem som helst kan använda non-woven tapet Superfresco Easy. Non-woven tapet är både lätta att applicera och ta bort, utan behov av tapetbord eller ångbåt. Du applicerar helt enkelt limmet på väggen och tapet kan klistras. För bästa möjliga resultat måste ytorna som ska täckas vara torra, jämna i färg och plana. Kort sagt, välj enna vackra tapet om du letar efter ett enkelt och snabbt sätt att ge ditt rum ett nytt utseende enligt de senaste boendetrenderna.
Varumärke
Beskrivning
Vem som helst kan använda non-woven tapet Superfresco Easy. Non-woven tapet är både lätta att applicera och ta bort, utan behov av tapetbord eller ångbåt. Du applicerar helt enkelt limmet på väggen och tapet kan klistras. För bästa möjliga resultat måste ytorna som ska täckas vara torra, jämna i färg och plana. Kort sagt, välj enna vackra tapet om du letar efter ett enkelt och snabbt sätt att ge ditt rum ett nytt utseende enligt de senaste boendetrenderna.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Fördelar: Tapet Superfresco Easy Lauri Modern 113294 EasyUp, Mönstrad Röd
- Lätt att applicera
- Snabb förändring av rummets utseende
- Hållbar och lätta att ta bort
Fördelar: Tapet Superfresco Easy Lauri Modern 113294 EasyUp, Mönstrad Röd
- Lätt att applicera
- Snabb förändring av rummets utseende
- Hållbar och lätta att ta bort
Fördelar: Tapet Superfresco Easy Lauri Modern 113294 EasyUp, Mönstrad Röd
- Lätt att applicera
- Snabb förändring av rummets utseende
- Hållbar och lätta att ta bort
Fördelar: Tapet Superfresco Easy Lauri Modern 113294 EasyUp, Mönstrad Röd
- Lätt att applicera
- Snabb förändring av rummets utseende
- Hållbar och lätta att ta bort
Recensioner
Här ser du vad andra kunder tycker, recensionerna kommer uteslutande från kunder som köpt varan av oss. Vi visar alla produktomdömen, oavsett betyg, för att hjälpa dig att välja rätt produkt.
Fatima S
Verifierad köpare
för 4 månader sedan
Vacker och unik tapet med harmoniska färger och eleganta mönster.
+Lätt att montera och kräver inte mycket ansträngning.
Egenskaper
| Varumärke | Superfresco Easy |
|---|---|
| Art.Nr. | 113294 |
| Kollektion | Superfresco Easy |
| Färg | Röd |
| Mönster | Modern |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5011583465563 |