Väggsten ArtStone Diamond Rock-4
359 kr
30 dagars prisgaranti

Diamond Rock-4
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klassiskt skiffer på nät. Golv eller väggskiffer som skapar en härlig, rustik känsla i hemmet eller i offentliga miljöer, med en tidlös elegans. Den oregelbundna formen ger en naturlig, lantlig och romantisk känsla. Huggna kanter. Ett perfekt skiffer för gör-det-självare! Det är en lättskött naturprodukt i blyertsgrå färg. 4 st nät ger 1 m2.
Varumärke
ArtStoneBeskrivning
Klassiskt skiffer på nät. Golv eller väggskiffer som skapar en härlig, rustik känsla i hemmet eller i offentliga miljöer, med en tidlös elegans. Den oregelbundna formen ger en naturlig, lantlig och romantisk känsla. Huggna kanter. Ett perfekt skiffer för gör-det-självare! Det är en lättskött naturprodukt i blyertsgrå färg. 4 st nät ger 1 m2.
Egenskaper
| Varumärke | ArtStone |
| Art.Nr. | ART-WT01-S023-4 |
| Material | Natursten |
| Tjocklek | 15 mm |
| Antal (m2/frp) | 0,25 m²/frp |
| Vikt | 8 kg/frp |
| Användningsområde | Golv och Vägg |
| Frostsäker | Ja |
| Produkttyp | Väggsten |
| Antal | 4 st/m2 |
| Mått | 750x520 mm |
