Våtrumsskiva Fibo 2094-M6040 S White 10x620x2400 mm
Pris/frp 2 179:-
731 kr/m²30 dagars prisgaranti

2094-M6040 S White 10x620x2400 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Våtrumsskivor avsedda att användas som vattentätt ytskikt på väggar i våtutrymmen. Snabbt och enkelt att montera. Lätta att hålla rena.
Varumärke
FiboBeskrivning
Våtrumsskivor avsedda att användas som vattentätt ytskikt på väggar i våtutrymmen. Snabbt och enkelt att montera. Lätta att hålla rena.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Fibo |
| Art.Nr. | 43209460401 |
| Material | Högtryckslaminerad plywood |
| Bredd | 620 mm |
| Tjocklek | 10 mm |
| Antal (m2/frp) | 2,88 m²/frp |
| Längd | 2400 mm |
| Serie | Silk |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Produkttyp | Våtrumsskiva |
| Yta | Halvmatt |
| Fog | 1,8 mm |
| Kollektion | Colour |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7039490515780 |

