Våtrumsskiva Fibo 2127-M6060 S Dark Ash 10x620x2400 mm
Pris/frp 3 427:-
1 150 kr/m²30 dagars prisgaranti

2127-M6060 S Dark Ash 10x620x2400 mm
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Våtrumsskivor avsedda att användas som vattentätt ytskikt på väggar i våtutrymmen. Snabbt och enkelt att montera. Lätta att hålla rena.
Varumärke
FiboBeskrivning
Våtrumsskivor avsedda att användas som vattentätt ytskikt på väggar i våtutrymmen. Snabbt och enkelt att montera. Lätta att hålla rena.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Fibo |
| Art.Nr. | 43212760608 |
| Material | Högtryckslaminerad plywood |
| Bredd | 620 mm |
| Tjocklek | 10 mm |
| Antal (m2/frp) | 2,88 m²/frp |
| Längd | 2400 mm |
| Serie | Cement |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Produkttyp | Våtrumsskiva |
| Yta | Halvmatt |
| Fog | 1,8 mm |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 7039490532077 |

