Handske STIHL Function Sensotouch M
Rek. pris 68 kr
59 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Function Sensotouch M
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handske STIHL Function Sensotouch är en arbetshandske med mycket bra passform. Nylonhandsken är PU-skiktad, hudvänlig och andningsaktiv. Perfekt för arbeten som kräver bra greppkänsla och i väta.
Varumärke
StihlBeskrivning
Handske STIHL Function Sensotouch är en arbetshandske med mycket bra passform. Nylonhandsken är PU-skiktad, hudvänlig och andningsaktiv. Perfekt för arbeten som kräver bra greppkänsla och i väta.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000476533 |
| Storlek | Medium |
| Färg | Svart |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 260 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 00886111509 |
| Material | Nylon |
| Produkttyp | Arbetshandskar |
| Vikt | 0,055 kg |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 886661334148 |
