Dubbar Husqvarna 50-Pack Till Skor & Stövlar
279 kr
199 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dubbar till skor inklusive isättningsverktyg, gjorda för skor och stövlar med förborrade hål. Paket med 50 stycken dubbar.
Varumärke
HusqvarnaBeskrivning
Dubbar till skor inklusive isättningsverktyg, gjorda för skor och stövlar med förborrade hål. Paket med 50 stycken dubbar.
Passar Husqvarna skyddsstövlar Functional 24 och Functional 28. Diameter 5mm, längd 10mm.
Egenskaper
| Varumärke | Husqvarna |
| Art.Nr. | 1000301042 |
| Färg | Silver |
| Produkttyp | Dubbar |
| Diameter | 5 mm |
| Garanti | 2 år |
| Längd | 10 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5872581-01 |
| Användningsområde | DIY |
| Vikt | 0,09 kg |
| EAN-nr | 7393089175336 |
