Svetshjälm Timco PM01 För Blästring
399 kr
30 dagars prisgaranti

PM01 För Blästring
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TimcoBeskrivning
Timco PM01 Soda/sandblästringsmask
- Materialet är slitstarkt tyg, framsidan är syntetiskt läder
- En justerbar hjälm inuti ökar komforten
- Stor akryllins, storlek 114 x 63 mm
- Halvventilationsventiler på baksidan
Egenskaper
| Varumärke | Timco |
| Art.Nr. | 101634648 |
| Färg | Grön |
| Höjd | 29 mm |
| Längd | 18,5 mm |
| Produkttyp | Skyddsutrustning |
| Bredd | 22,5 mm |
| Vikt | 1,08 kg |
| EAN-nr | 6438014127507 |

