
Läderbälte DeWaltDWST1-75661
Rek. pris 401 kr
!
267 kr 279 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

DWST1-75661
267 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
DeWalt DWST1-75661 Läderbälte.
- Bältefunktion: Läderbälte med hål och en bredd på 5 cm.
- Midjestorlekar: Passar midjestorlekar mellan 73,66 cm och 116,84 cm.
- Bältebredd: 2" (ungefär 5 cm).
- Justerbarhet: För perforerade hål för att passa alla midjemått inom intervallet 29" till 46".
- Rullspänne med Dubbla Tungor: Högpresterande rullspänne med dubbla tungor, utformat för att säkra och stabilisera bältet på plats.
Specifikationer:
- Produktbredd: 14 mm
- Produkthöjd: 45 mm
- Djup: 18 mm
- Produktlängd: 1410 mm
- Midjestorlekar: Passar midjestorlekar mellan 73,66 cm och 116,84 cm.
- Bältebredd: 2" (ungefär 5 cm).
- Justerbarhet: För perforerade hål för att passa alla midjemått inom intervallet 29" till 46".
- Rullspänne med Dubbla Tungor: Högpresterande rullspänne med dubbla tungor, utformat för att säkra och stabilisera bältet på plats.
Specifikationer:
- Produktbredd: 14 mm
- Produkthöjd: 45 mm
- Djup: 18 mm
- Produktlängd: 1410 mm
Egenskaper
| Varumärke | DeWalt |
|---|---|
| Art.Nr. | 539943 |
| Tillverkarens Art.Nr. | DWST1-75661 |
| Produkttyp | Bälte |
| Användningsområde | PRO |
| Höjd | 45 mm |
| Längd | 1410 mm |
| Bredd | 14 mm |
| EAN-nr | 3253561756610 |
