Putsnät NSH Maskstorlek 19 x 19 mm GalvaniseratPutsnät Maskstorlek 19 x 19 mm Galvaniserat 25 cm
Rek. pris 299 kr
269 kr
219 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
25 cm

Maskstorlek 19 x 19 mm Galvaniserat
Putsnät Maskstorlek 19 x 19 mm Galvaniserat 25 cm
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NSHBeskrivning
Svetsat putsnät tillverkat av Ø1,05 mm järntråd. Varmgalvaniserat efter svetsning.
mångsidig användning
- armering och putsbärare
- halkskydd för stigar och gångbroar
- perfekt för trätrappor i naturområden
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
- produktbredd cm: 25000 cm
- produktdjup cm: 1.9 cm
- armering och putsbärare
- halkskydd för stigar och gångbroar
- perfekt för trätrappor i naturområden
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
- produktbredd cm: 25000 cm
- produktdjup cm: 1.9 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 106-840 |
| Bredd | 25000 cm |
| Färg | Galvaniserad |
| Storlek | 0,25 x 25 m |
| Höjd | 25 cm |
| Vikt | 4,3 kg |
| Längd | 25 m |
| Längd | 1,9 cm |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 5705858021089 |


