Putsnät NSH Maskstorlek 19 x 19 mm GalvaniseratPutsnät Maskstorlek 19 x 19 mm Galvaniserat 50 cm
Rek. pris 549 kr
489 kr
399 krSpara 18 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
50 cm

Maskstorlek 19 x 19 mm Galvaniserat
Putsnät Maskstorlek 19 x 19 mm Galvaniserat 50 cm
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NSHBeskrivning
Svetsat putsnät tillverkat av Ø1,05 mm järntråd. Varmgalvaniserat efter svetsning.
Perfekt för att användas som armering och putsbärare i hårda miljöpåverkan. dessutom är det effektivt som halkskydd på stigar, gångbroar och trätrappor i naturområden.
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
- höjd: 50 cm
- längd: 25000 cm
- djup: 1,9 cm
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
- höjd: 50 cm
- längd: 25000 cm
- djup: 1,9 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 106-842 |
| Bredd | 25000 cm |
| Färg | Galvaniserad |
| Storlek | 0.50 x 25 m |
| Höjd | 50 cm |
| Vikt | 8,15 kg |
| Längd | 25 m |
| Längd | 1,9 cm |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 5705858021096 |


