
Putsnät NSHMaskstorlek 19 x 19 mm GalvaniseratPutsnät Maskstorlek 19 x 19 mm Galvaniserat 100 cm
Rek. pris 1 059 kr
!
867 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Storlek

Maskstorlek 19 x 19 mm Galvaniserat
Putsnät Maskstorlek 19 x 19 mm Galvaniserat 100 cm 867 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Svetsat putsnät tillverkat av Ø1,05 mm järntråd. Varmgalvaniserat efter svetsning.
mångsidig användning
- effektivt halkskydd för stigar, gångbroar och trätrappor i naturområden
- användbart i både industriella och naturliga miljöer
produktspecifikationer
- färg: grå
- material: metall
- höjd: 100 cm
- längd: 25 000 cm
- djup (maskstorlek): 1,9 cm
- effektivt halkskydd för stigar, gångbroar och trätrappor i naturområden
- användbart i både industriella och naturliga miljöer
produktspecifikationer
- färg: grå
- material: metall
- höjd: 100 cm
- längd: 25 000 cm
- djup (maskstorlek): 1,9 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
|---|---|
| Art.Nr. | 106-846 |
| Bredd | 25000 cm |
| Färg | Galvaniserad |
| Storlek | 1 x 25 m |
| Höjd | 100 cm |
| Vikt | 16,4 kg |
| Material | Metall |
| Längd | 1,9 cm |
| Längd | 25 m |
| EAN-nr | 5705858021102 |
