


Attefallsstomme Byggstommar22 grader 6000x4766 mm Färdiga Sektioner
fr.44 900 kr
Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!30 dagars prisgaranti
Välj Typ
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Specialtransport
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Egenskaper
| Varumärke | Byggstommar |
|---|---|
| Art.Nr. | 70102-BS |
| Utförande | Färdiga Sektioner |
| Bredd | 4766 mm |
| Typ | Med Bjälklag, Utan Bjälklag |
| För Taklutning | 22 ° |
| Längd | 6000 mm |
| Höjd | 3434, 3634 mm |
