




Friggebodsstomme Byggstommar19 grader 4800x3000 mm Lösvirke
fr.10 500 kr
Sänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!30 dagars prisgaranti
Välj Typ
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Specialtransport
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Egenskaper
| Varumärke | Byggstommar |
|---|---|
| Art.Nr. | 60101-BS |
| Utförande | Lösvirke |
| Bredd | 3000 mm |
| Typ | Med Bjälklag, Utan Bjälklag |
| För Taklutning | 19 ° |
| Höjd | 2951 mm |
| Längd | 4800 mm |
