


Fritidshusstomme Byggstommar38 grader Med Loft 9734x6234 mm Färdiga Sektioner
fr. 148 990 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!30 dagars prisgaranti
Välj Typ
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Specialtransport
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Egenskaper
| Varumärke | Byggstommar |
|---|---|
| Art.Nr. | 90100-BS |
| Utförande | Färdiga Sektioner |
| Bredd | 6234 mm |
| Typ | Med Bjälklag, Utan Bjälklag |
| För Taklutning | 38 ° |
| Längd | 9734 mm |
| Loft | Ja |
| Höjd | 5778, 5998 mm |
