Fristående Uterumstomme Landskap Gnistra23,8 kvm
64 995 kr
47 999 krSpara 26 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
6020 mm
Uterumssäsong:
Skjutparti fram HögerSkjutdörr Landskap Stadig Sommar 3-del Bredd: 2827 mm, Härdat glas, Vit, Snäpplåshandtag
13 849 krTakKanalplasttak Landskap Skydda 16 mm 6186 x 4500 mm, 5-skivor
16 249 krSkjutparti sida HögerSkjutdörr Landskap Stadig Sommar 3-del Bredd: 2767 mm, Härdat glas, Vit, Grepphandtag
14 549 kr
Gnistra
23,8 kvm
47 999 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fristående uterumstomme – färdigkapad och klar att börjas byggas! Inklusive panelväggar till sidorna, baksidan och gavelspetsar. Enkel att montera och med alla beslag som behövs.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Fristående uterumstomme – färdigkapad och klar att börjas byggas! Inklusive panelväggar till sidorna, baksidan och gavelspetsar. Enkel att montera och med alla beslag som behövs.
Att skapa en alldeles egen oas i trädgården har aldrig varit lättare, nu kan du själv kombinera och välja hur ditt fristående uterum ska se ut. Välj bara en stomme med tak eller inkludera skjutpartierna och du får ett härligt extra rum i trädgården. Givetvis följer det med utförliga instruktioner om hur du monterar produkten.
Detta ingår
- Komplett stomme i limträ
- Fasta fönster som överljus framtill
- Färdigmonterade väggpaneler med utvändig panel
- Installationsmaterial och manualer
Välj till
- Vita skjutdörrar, för sommar eller förlängd sommar
- Kanalplasttak: 16 mm
OBS! För att få ett komplett fristående uterum måste tillvalen göras.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Landskap of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Deras mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt som du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
En uterumsprodukt från Landskap ger dig trygghet och kvalitet. Landskap of Sweden garanterar dig en produkt som håller i många år. Varje komponent är av högsta kvalitet.
Detta ingår
- Komplett stomme i limträ
- Fasta fönster som överljus framtill
- Färdigmonterade väggpaneler med utvändig panel
- Installationsmaterial och manualer
Välj till
- Vita skjutdörrar, för sommar eller förlängd sommar
- Kanalplasttak: 16 mm
OBS! För att få ett komplett fristående uterum måste tillvalen göras.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Landskap of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Deras mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt som du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
En uterumsprodukt från Landskap ger dig trygghet och kvalitet. Landskap of Sweden garanterar dig en produkt som håller i många år. Varje komponent är av högsta kvalitet.Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60884321 |
| Bredd | 6020 mm |
| Djup | 3955 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fristående uterum |
| Area | 23,8 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2827 mm |
| Fram 2 | 2827 mm |
| Vänster | 2767 mm |
| Modellkod | 31 |
| Höger | 2767 mm |
| Djup Tak | 4500 mm |
| Bredd Tak | 6186 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 23,8 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Gnistra |
| Snözon | 2,5 |
| EAN-nr | 4743142094617 |










