Uterumsstomme Landskap Glimma RobustB 4130 x D 3530 mm
33 249 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4130 mm
Djup:
3530 mm
Uterumssäsong:
Integrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 15m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
12 845 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma Robust D 3530 mm
8 849 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma Robust 1
18 849 kr
Glimma Robust
B 4130 x D 3530 mm
33 249 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60852023 |
| Bredd | 4130 mm |
| Djup | 3530 mm |
| Färg | Natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 14,6 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 3900 mm |
| Vänster | 3300 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3300 mm |
| Djup Tak | 2500 mm |
| Bredd Tak | 3724 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 549 |
| Area | 14,6 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




