Uterumsstomme Landskap Glimma RobustB 4045 x D 3230 mm
31 249 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4045 mm
Djup:
3230 mm
Uterumssäsong:
TakavvattningTakavvattning Landskap Glimma Robust D 3230 mm
8 849 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 4-Spot
14 049 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 15m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
12 845 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma Robust 1
18 849 kr
Glimma Robust
B 4045 x D 3230 mm
31 249 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60852027 |
| Bredd | 4045 mm |
| Djup | 3230 mm |
| Färg | Natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 13,1 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 1850 mm |
| Fram 2 | 1850 mm |
| Vänster | 3000 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3000 mm |
| Djup Tak | 2500 mm |
| Bredd Tak | 3424 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 476 |
| Area | 13,1 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




