





Uterumsstomme LandskapGlimma RobustB 4045 x D 3830 mm
34 649 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd
Djup
Välj Uterumssäsong
TakavvattningTakavvattning Landskap Glimma Robust D 3830 mm?10 099 kr
GrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°?15 990 kr
Integrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot?19 799 kr
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma Robust 1?18 849 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
|---|---|
| Art.Nr. | 60852029 |
| Bredd | 4045 mm |
| Djup | 3830 mm |
| Färg | Natur |
| Produkttyp | Fasadmonterat uterum |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Modellkod | 21 |
| Area | 15,5 m² |
| Fram 1 | 1850 mm |
| Fram 2 | 1850 mm |
| Vänster | 3600 mm |
| Höger | 3600 mm |
| Djup Tak | 2500 mm |
| Bredd Tak | 4024 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 476 |
| Djup Tak | 2500 |
| Bredd Tak | 4024 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




